Працівники соціальної сфери Верховинської селищної ради відзначили своє професійне свято

Суспільство
Цьогоріч працівники соціальної сфери Верховинської селищної ради відзначили своє професійне свято – День працівника соціальної сфери неординарно, пізнавально та креативно.


 Зустріч та подорож розпочали з Меморіального музею Петра Шекерика-Доникового та Музею – Криївка УПА. Власник музею Іван МАКІВНИЧУК провів екскурсію та акцентував увагу над тими подіями, які відбувались в усі часи в Україні як витерпів український народ на шляху до Незалежності, а також про Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за волю України: опришки, козаки, учасники бойових дій, УПА, Небесна сотня, АТО та військовослужбовці в російсько-українській війні, адже ціль одна – перемогти ворога.


Далі мандрівка продовжилась до музею гуцульського побуту та мистецтва “У трембітаря” Миколи ІЛЮКА, Заслуженого працівника культури України, який радо з дружиною Марією зустріли нас у своєму обійсті. Захоплююча розповідь та гра на різних музичних інструментах зачарувала всіх присутніх.


Опісля заступник селищного голови Оксана ЧУБАТЬКО привітала працівників відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центру надання адміністративних послуг, селищному центру соціальних служб, подякувала за роботу у час викликів і випробувань, які лягли на долю нашої України та вручила грамоти за сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень та відданість обраній справі.


Переглядів: 335
banner