В Івано-Франківській клініці медуніверситету відкрили палату інтенсивної терапії

Суспільство

Палату інтенсивної терапії в Університетській клініці Івано-Франківського національного медичного університету облаштували сучасним обладнанням. Тепер там не тільки надаватимуть якісну невідкладну допомогу пацієнтам, але ще й навчатимуть студентів професійних практичних навичок за новітніми стандартами світового рівня.


Виконувач обов’язків ректора ІФНМУ Микола Островський подякував за оперативність в облаштуванні палати  інтенсивної терапії керівнику кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професору Івану Тітову та його команді:

«Дуже важливо, що ця палата буде не тільки лікувальним осередком, але й використовуватиметься для навчання наших студентів та викладачів і лікарів за світовими новітніми стандартами. Дякую соратникам за ідеї і пропозиції, які є рушійною силою позитивних змін. Завжди готовий підтримати важливі проєкти, які сприяють не тільки покращенню якості надання медичних послуг, але й забезпечують належні умови підготовки професійних медичних кадрів світового рівня».

За словами завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ІФНМУ професора Івана Тітова, тепер уже із будь-яким невідкладним станом пацієнта, який виникає у клініці, можна справитися у цій палаті інтенсивної терапії.

«Палату оснащили необхідним медичним обладнанням. Тут є кисневий концентратор, приліжкові кардіомонітори, дихальний апарат, дифібрилятор. Маємо пристрої, які використовуються при дихальній недостатності: апарати CPAP, як і BiPAP.

Весь набір необхідних ліків,  глюкометр, інфузомат, пристрій, який дозволяє дуже точно дозувати ліки. Є все для підтримання вільної прохідності дихальних шляхів, є набір для інкубації, такий же набір є у приймальному покої. Маємо також новітні пристрої, які дозволяють віддалено контролювати стан пацієнта: завантажується додаток на телефон, і хворий постійно під контролем лікаря. Ми таке оснащення широко використовуємо при наданні допомоги ЗСУ, в себе в реанімації ОКЛ, а тепер є уже і тут. Такі пристрої використовують в клініці Феофанії, де є багато поранених військових», – розповів Іван Тітов.

У клініці надаватимуть медичну допомогу і навчатимуть майбутніх лікарів за сучасними світовими стандартами. У палаті інтенсивної терапії є інструкції з надання невідкладної медичної допомоги зі Стенфордського Університету,  перекладені українською мовою.

 Переглядів: 359
banner