Працівники ювенальної превенції перевіряють Умови проживання у кризових сім’ях

Суспільство

Щоб не допустити бездоглядності дітей, працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини регулярно здійснюють перевірки умов проживання та виховання дітей у так званих кризових сім’ях, передусім у тих, де вже було зафіксовано факти неналежного виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей.

Про це повідомила Ювенальна превенція Прикарпаття.

На особливому контролі правоохоронців є родини з немовлятами та дошкільнятами, адже такі малюки не можуть самостійно забезпечити собі навіть життєво необхідних речей – належного догляду та харчування.

Саме з такої причини ювенальні поліцейські Тисменицького ВП навідалися до помешкання 40-річної жительки району, яку кілька місяців тому притягували до відповідальності за недогляд за маленьким сином. Виявилося, що жінка періодами «забуває» про потреби дитини через надмірну пристрасть до алкоголю. Після попередніх візитів поліцейських вона змінювала своє ставлення до піклування про синочка, але через деякий час все ж піддавалася спокусі випивки.

Цього разу ювенальні поліцейські разом з працівниками служби у справах дітей, сільським головою та фельдшером знову застали 1-річного малюка в брудній оселі, де його матір та її співмешканець чаркувалися зі знайомими. Хлопчику, що вимушений був перебувати у просякнутій димом оселі в гамірному товаристві нетверезих дорослих від застілля дісталася пригоршня смаженої картоплі.

Працівники ювенальної превенції подбали про безпеку дитини, склали на матір адмінпротокол за ч.2 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та наголосили, що подальша така поведінка жінки може призвести до позбавлення її батьківських прав на сина.Переглядів: 206
banner