фото з мережі інтернет

Ситуація із поширенням коронавірусу в Франківській області є однією найскладніших в державі

Суспільство

На сьогодні в області лабораторно підтверджено 401 випадок захворюваності на COVID-19. Зокрема, виявлено інфекцію у п’яти прикарпатських дітей.

«За минулу добу на Прикарпатті  на коронавірус  захворіло 45 людей, в тому числі одна десятилітня дівчинка із Косівського району, – розповів під час щоденного онлайнбрифінгу т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів. – Найбільше хворих зафіксовано в місті Івано-Франківську – 101 випадок, Калуському районі – 51, Надвірнянському – 62, Тисменицькому – 30, Рожнятівському – 25 та Тлумацькому – 29. Приріст нових захворювань на COVID-19 за добу склав  12,6 відсотків».

Віталій Федорів наголосив, що ситуація із поширенням захворювання на COVID-19 залишається однією із найскладніших в Україні. Він також зазначив, що із підозрами на коронавірус упродовж минулого дня до медичних закладів області звернулися 46 жителів Івано-Франківщини.

Від початку епідемії від COVID-19 в області  померли 31 людина, 18 осіб одужали.

За словами керівника Прикарпаття, для надання медичної допомоги хворим на коронавірус у медзакладах  наявні 112 апаратів штучної вентиляції легень. На сьогодні задіяно 19 апаратів ШВЛ.Переглядів: 176
banner