Представники Івано-Франківської ОДА обговорили діючі комплекси програмно-технічних рішень на зустрічі у місті Стрий

Суспільство

14 грудня на Львівщині (м.Стрий) відбувся захід, організований компанією “Українські геінформаційні системи”


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


До обговорення у межах заходу долучилися й представники Івано-Франківської облдержадміністрації:

  • Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.
  • Начальник управління цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Ігор Фіняк.
  • Заступник директора департаменту–начальником управління інфраструктури департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури ОДА Юрій Труханівський.

Зустріч була спрямована на презентацію інноваційного комплексу програмно-технічних технологічних рішень, що стосуються комплексної системи управління громадським транспортом, обліку оплати проїзду, фіскалізації та тематик управління пільгами.


Обговорювалися різноманітні аспекти, включаючи юридичні, організаційні та фінансові питання, пов’язані з організацією конкурсу Автоматизована Система Сплати Оплати Проїзду та впровадженням комплексу рішень.


Зустріч також передбачала демонстрацію роботи різних модулів АССОП, зокрема на автостанції, та презентації функціоналу Центру надання адміністративних послуг.


У підсумку зазначалося, що захід був продуктивним та корисним для всіх учасників. Представники різних структур мали можливість обговорити не лише технічні аспекти впровадження нових цифрових рішень, а й вирішити важливі питання, пов’язані з їхнім впровадженням.

“Організація подібних заходів є ключовою у забезпеченні ефективного впровадження цифрових технологій у різні сфери громадського життя” – йдеться в повідомленні.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 296
banner