У Івано-Франківську виділять 100 мільйонів гривень на спорядження

Суспільство

З 1 січня 2024 року виплати на амуніцію складатимуть 50 тисяч гривень для захисників, які беруть безпосередню участь бойових діях і служать в підрозділах Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та правоохоронних органах. 


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Також по 20 тисяч гривень виплатять тим, хто у 2024 році беруть участь в забезпеченні національної безпеки і оборони України відсічі і служать в підрозділах Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та правоохоронних органах.


Щоб отримати допомогу, треба звернутись в будь-який ЦНАП громади. Подати документи може сам військовий, його близькі рідні чи офіційні представники.


Перелік необхідних документів:
  • Виплати передбачаємо всім, хто перебуває на службі і це підтверджується відповідним документом: оригіналом довідки про перебування на військовій службі або оригіналом довідки форми 6 (статус УБД);
  •  Захисники з громади та ВПО мають бути зареєстровані в Івано-Франківській громаді не пізніше 31 грудня 2023 року та мати копію документу, який це підтверджує (витяг з реєстру або копія дійсної довідки для ВПО);
  •  Також потрібно надати копію паспорта особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях;
  • Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях;
  • реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях, відкритого в банку.

Також очільник міста доручив розробити нову програму мотивації до вступу у військові частини Івано-Франківська.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 312
banner