Про що говорить колір квітів у букеті, який вам подарували

Територія успіху

Колір квітів теж має своє значення.

Квіти — чудове доповнення до подарунка і гарний знак уваги просто без приводу. Подарувати їх можна кому завгодно: дівчині, батькам, дітям, начальнику або вчителеві, незалежно від статі. Мовою рослин можна зізнатися у коханні, висловити своє захоплення, побажати удачі. Букет спрацює, якщо знати, що означає забарвлення кожної квітки у композиції.

Червоний

Квіти червоного забарвлення — це класика і найбільш частий вибір у будь-якій ситуації. Яскраві червоні композиції не настільки прості — вони означають пристрасть, сильну прихильність і не мають нічого спільного з ніжними романтичними почуттями. Яскраво-червоні троянди або тюльпани — ідеальний спосіб вираження вічного кохання або глибокої прихильності.

Білий

Романтичні білі квіти висловлюють найщиріші почуття, втілюючи чистоту і ніжність. Їх зазвичай дарують молодим дівчатам з будь-якого приводу: на день народження, на честь побачення або будь-якої іншої знаменної дати. Цей колір відмінно доповнює букети з червоних троянд, тюльпанів, вигідно підкреслює їх яскравість.

Синій

За природних умов синіх квітів не настільки вже й багато, у більшості випадків це польові рослини, які важко зустріти у професійних магазинах. Зараз на плантаціях навчилися селекціонувати рослини різних відтінків, а на прилавках з’явилися сині троянди, тюльпани та рослини інших видів.

Таємничий синій букет висловлює неординарність, оригінальність обдаровуваного. Він доречний, коли необхідно висловити підтримку і те, що на дарувальника завжди можна покластися. Це відмінний варіант подарунка для батьків новонародженого хлопчика.

Жовтий

Стереотип жовтих квітів у символі розставання. Крім цієї не зовсім радісної події, є ще безліч приводів піднести сонячний букет. Жовті букети — найкраща нагорода для акторів після успішних виступів — вони символізують успіх і нові творчі ідеї. Підбираючи букет близькій людині, краще уникати зеленувато-жовтих відтінків, вони говорять про заздрощі, нещирість у словах.

Рожевий

Рожеві квіти, чи-то ніжний, ледь помітний відтінок або яскравий насичений тон, універсальні. Цей колір символізує почуття, що зароджуються, і говорить про прихильність, симпатію і всіляко висловлює прихильність дарувальника до обдаровуваного. Букет квітів такого кольору — відмінний вибір на день народження, весілля або просто на знак уваги без приводу.

Помаранчевий

Це дуже оригінальний вибір, який напевно зможе підняти настрій. Яскраве, насичене рішення допоможе висловити гордість за людину, повідомити про захоплення, уподобання. Такі квіти підійдуть у якості подарунка з будь-якого приводу.

Квіти — чудовий подарунок, який допоможе висловити почуття та емоції. Але під час вибору їх відтінку не варто забувати й про особисті уподобання людини, адже саме букет улюбленого кольору принесе їй найбільшу радість.

ДжерелоПереглядів: 379
banner