Прийоми ресторанів, щоб клієнт витратив більше коштів, ніж планував

Суспільство

Хитрощі ресторанних маркетологів.

Вечір відпочинку в ресторані неодмінно пов’язаний з гарним, святковим настроєм. Замовляючи меню в ресторані, не кожен з нас знає основні прийоми рестораторів. Всі вони спрямовані на те, щоб клієнт замовив продуктів побільше і подорожче. Ось деякі найбільш розповсюджені з них.

Шрифт, яким надруковані страви

Зазвичай те, що надруковано красивим курсивом, асоціюється з якістю. На думку психологів, складний стиль оформлення може позитивно впливати на смакові відчуття страви.

Дослідження показали, що:

  • шрифт, яким надрукована назва вина, змушує придбати його подорожче;
  • вино, яке розлите в пляшки з різними етикетками, подобається клієнтам більше. Значить, його можна продати подорожче;
  • округлі шрифти спонукають клієнтів замовити їжу подорожче.

Опис

Наявність опису в меню сприяє значному зростанню обсягу продажів. Причому цей опис неодмінно має бути барвистим, заманювати. На думку психологів, в описі страви неодмінно має бути принадне перерахування інгредієнтів.

Крім того, назва страви неодмінно має бути такою, щоб під час її вимови імітувався жувальний процес: це буде стимулювати виділення слини. Все це спонукає замовити більше.

Колір, довжина слів

Чим довша назва страви, тим вона коштує дорожче. Але щоб це було «виправданим», необхідно додати не менше абзацу з описом якості, походження складових страви.

Помаранчевий колір меню буде стимулювати апетит, а значить, потенційний клієнт замовить більше. А зелений відтінок асоціюється з натуральними продуктами і спонукає замовити страви дорожче.

Порядок страв у меню

Зазвичай у верхній частині меню розміщуються більш дорогі страви. Так клієнт буде думати, що інша частина коштує дешевше. Саме розміщення страв у верхній правій частині непомітно для відвідувача робить чек більш дорогим.

Наявність фотографій

Ресторатори давно навчилися привертати увагу відвідувачів до певних страв. Наприклад, помістивши красиву, витончену фотографію, помістивши назву страви в рамочку. Як правило, такі страви коштують дорожче. Але клієнт замовляє саме їх, тому що вони «в рамочці» або ж мають фотографії.

Вирушаючи в ресторан, потрібно уважно стежити за всіма нюансами оформлення меню, самого інтер’єру. Часом звернення уваги навіть на незначні нюанси допомагає заощадити чималі гроші.

ДжерелоПереглядів: 213
banner