Прикарпатці відновлюють оселі на Херсонщині

Суспільство

Івано-Франківщина – один із регіонів України, які долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч», що має на меті допомогти відбудувати громади Херсонщини, які найбільше постраждали від агресії росії.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Івано-Франківська область взяла під свій патронат село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області. І зараз наші бригади відновлюють оселі на Херсонщині.


Прикарпатськими фахівцями проводяться відновлювальні роботи у житлових будинках та виготовляється необхідна проєктно-кошторисна документація не цей капітальний ремонт.


Також минулого тижня працівниками департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА спільно із проєктною організацією було здійснено спільний виїзд у населені пункти Біляївка, Українка, Петропавлівка та Червоне Новоолександрівської територіальної громади Херсонської області задля обстеження житловій будинків і соціальної інфраструктури, які постраждали внаслідок російської агресії.


Ці населені пункти також відновлюватимуться згідно програми Президента України «Пліч-о-пліч» під патронатом Івано-Франківської ОВА.


Переглядів: 294
banner