У Болехові продовжують ремонтувати дорожнє покриття комунальних доріг

Суспільство

Ремонт дорожнього полотна вулиць міста з асфальтним покриттям працівники Болехівського комунального підприємства виконують власними силами.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


Залучити фахові підрядні організації та провести капітальний ремонт комунальних доріг цьогоріч не вийшло у зв’язку з тим, що близько 6 мільйонів гривень, які були передбачені на ремонт місцевих доріг, спрямували на підтримку ЗСУ.


Тож, щоб хоч трохи покращити проїзд на міських вулицях, де їздить найбільше автотранспорту, критичні, аварійні ділянки доріг вже відремонтували.


Зокрема, комунальники усунули ямковість на таких вулицях з асфальтним покриттям: Петрушевича, Мазепи, Січових Стрільців (до місцевого кладовища та довкола нього), частково на вул. Кобринської. Цей ремонт провели за методикою задування вибоїн бітумною емульсією з допомогою гудронатора, який був придбаний за кошти місцевого бюджету.


Крім цього, у місті ремонтують ґрунтові дороги. Ці роботи виконує підрядник, з яким міська рада уклала договір найму техніки. А також закупила певну кількість щебенево-піщаної суміші.


Найперше працівники організації розчищають узбіччя доріг та сплановують дорожнє полотно грейдером. Відтак критичні ділянки доріг вирівнюють щебенем. Вже провели такі роботи на вулицях Дрогобича, Грушевського, Млинарській, Хмельницького, Миру, Волоській, Винниченка.


Зі слів міського голови Івана Яцинина, ремонт дорожнього покриття комунальних доріг нашої громади продовжуватиметься і надалі.
“З-поміж усіх вулиць в місті, ці – найбільше потребували ремонту. Саме тому почали саме з них. Намагаємося в найкоротші терміни завершити усі роботи, аби розпочати ремонт й інших проблемних ділянок у Болехові та сільських населених пунктах нашої громади”, – зазначив Іван Васильович.


Переглядів: 275
banner