Прикарпатцю, який убив товариша по чарці, винесли вирок

Надзвичайні ситуації

Косівський районний суд виніс вирок жителю Косівщини, який убив співчарочника.


Злочин стався 3 березня 2017 року у селі Стопчатові, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Близько 23.30 хвилин під час розпиття спиртних напоїв в приміщенні житлового будинку між обвинуваченим та потерпілим на грунті раптово виниклих неприязних відносинах відбувся конфлікт. Перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний і протиправний характер своїх дій, обвинувачений почав наносити удари кулаками рук по голові потерпілого, після чого кинувши його на ліжко в кімнаті почав здавлювати шию останнього двома руками.

Не припиняючи своїх протиправних дій, спрямованих на умисне спричинення тілесних ушкоджень, обвинувачений скинув потерпілого з ліжка на підлогу, де наніс йому декілька ударів ногами в область голови, шиї, грудної клітки та живота.

Потерпілий був госпіталізований до Косівської ЦРЛ, однак 6 березня 2017 року від отриманих травм помер.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні не визнав та відмовився надавати суду будь-які покази щодо вчиненного кримінального правопорушення.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2ст.121 КК України та призначити йому покарання у вигляді 8 (восьми) років позбавлення волі.

На підставі ч.5 ст.72 КК України суд зарахував до строку відбування покарання обвинуваченого тримання під вартою в умовах Івано-Франківської установи виконання покарань № 12, починаючи з 05.05. 2017 р. по 12.07.2019р. із розрахунку 1 (один) день попереднього ув`язнення за 2 (два) дні позбавлення волі та на підставі ч.5 ст.72 КК України з 10.02.2020р. по 04.12.2020р. із розрахунку 1 (один) день попереднього ув`язнення за 1 (один) день позбавлення волі.

Вирок винесла суддя Марія Крилюк.Переглядів: 194
banner