Прикарпатець Ігор Никифорук став бронзовим призером чемпіонату світу з вільної боротьби (ФОТО)

Спорт

Сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція за участі бронзового призера чемпіонату світу з вільної боротьби U-23 у ваговій категорії 65 кг Ігоря Никифорука.

Про це повідомляють у Спортивні новини Прикарпаття.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів та начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич разом з головою федерації вільної боротьби Івано-Франківської області та народним депутатом України Едуардом Прощуком, привітали спортсмена та його тренера Івана Курилюка.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з вільної боротьби проходив з 28 по 29 жовтня у місті Будапешт (Угорщина). Ігор Никифорук в першу чергу подякував Івану Васильовичу Курилюку за постійну підтримку. Перша сутичка була з представником Болгарії, якого спортсмен впевнено переміг, друга була з представником Англії, а третя з японцем. На фінал виходив налаштований на перемогу, знаючи скільки було докладено зусиль на підготовку та надихаючись людьми, які з самого дитинства вірили в нього. Спортсмен зізнається, що своїм результатом задоволений і переконаний, що неодмінно отримає заповітне золото.

Тренер спортсмена Іван Курилюк подякував всім тим, хто зібрався сьогодні, та додав що визнання його наполегливої праці дуже важливе для спортсмена. Тренер подякував потужній команді за віддану роботу та батькам Ігоря за віру і підтримку у непростій роботі, та додав, що спорт вищих досягнень – це щоденна рутинна робота в залі, проте без всіх цих людей вона була б неможливою. Голова федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук зазначив, що тандем тренерів Василя Федоришина та Івана Курилюка дав високий результат.

Наприкінці прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів передав найщиріші привітання від голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля та зазначив про необхідність залучення меценатів, що допоможе підняти спорт в області на новий рівень.Переглядів: 180