Прикарпатські енергетики передали лікарням Великодні смаколики та респіратори

Суспільство

Сьогодні, 17 квітня, завершилась акція прикарпатських енергетиків «Маски до паски», в рамках якої проводився розпродаж декоративних вишитих захисних масок та збір коштів з метою закупки респіраторів 3 ступеня захисту для лікарів.

Завдяки акції, енергетикам вдалось зібрати 33 000 гривень, на які було закуплено 150 респіраторів «Мікрон» FFP 3. Сьогодні енергетики доставили респіратори медикам Городенківської, Снятинської та Тлумацької лікарень, а також у Івано-Франківську обласну клінічну та Івано-Франківську обласну інфекційну лікарні.Разом із респіраторами медикам, які залишатимуться на передовій усі свята, доставили Великодні смаколики, паски, ковбаски та писанки.

Кожен медик отримав оригінальну листівочку з вписаними від руки побажаннями енергетиків.

«Без медиків нам не подолати цього складного шляху боротьби із пандемією, – розповідає організатор акції, голова профкому обленерго Ольга Тишко. – У скрутну годину саме від лікарів залежить наше життя. Тому, ми намагаємось підтримати їх усіма доступними нам методами: засобами захисту, смаколиками, добрими словами та, звісно, залишаючись вдома».

АТ «Прикарпаттяобленерго» бажає усім гарних Великодніх свят, а медикам – здоров`я та стійкості, щоб уже найближчим часом єдиною згадкою про коронавірус були подаровані вишивані маски.

Світлина від Прикарпаттяобленерго.Світлина від Прикарпаттяобленерго.Світлина від Прикарпаттяобленерго.Переглядів: 166
banner