Прикарпатські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо мінної безпеки

Суспільство

З метою запобігання травмування та загибелі населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів фахівці ДСНС постійно проводять зустрічі, заняття, бесіди, розповідають про небезпечні предмети та навчають порядку дій в разі виявлення даних предметів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Працівники Івано-франківського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Тисмениця на тему мінної безпеки. Особливу увагу працівники Служби порятунку звертали на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Всі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети в жодному разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати.


● Співробітники ДСНС наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити Службу порятунку. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці.
Окрім цього, спілкуючись з громадянами, представники ДСНС закликали дорослих приділяти належну увагу навчанню дітей правилам мінної безпеки.


Під час проведення профілактичних заходів рятувальники вручали громадянам листівки з правилами безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.


Переглядів: 653
banner