Прикарпатські рятувальники закликали громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті

Суспільство

Сьогодні, 12 листопада, фахівцями ДСНС було проведено профілактичне відпрацювання в селищі Вигода. Даний захід є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі.


Про це повідомило Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

З настанням опалювального сезону значно погіршується статистика щодо кількості займань у помешканнях громадян. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, рятувальники звернулись до громадян із закликом подбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Зокрема, рятувальники нагадали, що потрібно слідкували за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишали увімкненими телевізори, праски, тощо, не залишали малолітніх дітей без нагляду та не дозволяли їм бавитися сірниками, намагатися уникати перевантаження електричних мереж, не вмикали одночасно побутові електроспоживачі великої потужності та не палити у ліжку. Тому, що лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти життя та майно від вогню.Переглядів: 150
banner