Кілька порад від експертів щодо зняття макіяжу з очей

Територія успіху

Змивати макіяж з очей необхідно правильно.

Деякі дівчата настільки ретельно труть обличчя під час демакіяжу, що від цього у них з часом нібито з’являються зморшки. Ми вирішили дізнатися у експертів, чи можливо це, як правильно потрібно вмиватися і які засоби вибирати.

Перш за все згадаймо особливості будови шкіри навколо очей: у цій області вона дуже тонка, практично позбавлена підшкірно-жирового шару і сальних залоз, тому завжди більш суха, ніж інша дерма. Також тонкий роговий шар погано захищає від ультрафіолету, який легко впливає на гіалуронову кислоту у клітинах, висушує шкіру, руйнує колагенові і еластинові волокна — це сприяє більш ранньому старішанню.

Як очищати шкіру навколо очей

Для зняття макіяжу з очей скористайтеся ватяним диском. Зігніть його навпіл і зволожте засобом для зняття макіяжу. Один диск покладіть під вії на нижню повіку, а другий диск на верхню повіку, покриваючи вії. Почекайте кілька хвилин, щоб розчинити тіні і туш, а потім розпочинайте видалення макіяжу. Не шкодуйте дисків, замінюйте їх і продовжуйте очищення, поки вони не стануть чистими. Потім видаляється макіяж на обличчі. Після повного очищення шкіри, її обполіскують теплою водою і обережно витирають рушником. Далі можна скористатися спеціальним тоніком для очей і нанести свій крем для догляду.

Вибір засобу

Шкіра навколо очей — найтонша на обличчі, за товщиною її легко можна порівняти з поліетиленовим пакетом. Будь-які алергени і подразнюючі речовини легко долають її бар’єр. Крім того, поруч знаходиться чутлива слизова оболонка очей. Саме тому очищуючий засіб має бути максимально ніжним, у його складі не має бути агресивних поверхнево-активних речовин, а консерванти і аромати можуть бути тільки у мінімальній концентрації.

Найкраще для видалення макіяжу підходить міцелярна вода або молочко, вони добре видаляють косметику і не порушують ліпідний бар’єр шкіри.

Правильні рухи

Очищаючі засоби наносяться і видаляються рухами у певному напрямку: верхня повіка — у напрямку від внутрішнього краю до зовнішнього, нижня повіка — у напрямку від зовнішнього краю до внутрішнього.

Неправильне умивання абсолютно точно пов’язане з ранньою появою зморшок. Якщо сильно пересушувати шкіру навколо очей і постійно використовувати лужні засоби для вмивання, ймовірність появи “гусячих лапок” дуже велика. Після кожного такого вмивання шкірі потрібно значно більше часу для відновлення і живлення, тому що ніжна шкіра повік практично не містить сальних залоз і природне зволоження цієї зони вже спочатку зведене до мінімуму.

Тому ми радимо вибирати м’які очищаючі засоби, що не містять згубні луги, фталати (підсилювачі), парабени (консерванти). А техніка вмивання повинна бути м’якою, без натискань і зусиль.

ДжерелоПереглядів: 144
banner