У Франківську планують розвивати спортивні заклади

Суспільство

Сьогодні, 12 листопада, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Фербея відбулося онлайн-засідання колегії управління спорту облдержадміністрації.


Присутні обговорили здобутки та досягнення у спортивній галузі Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», який займається реабілітацією людей з інвалідністю і організовує підготовку спортсменів-параолімпійців області, та Івано-Франківського обласного комунального підприємства «Льодова арена», яке надає послуги із навчання ковзанярському спорту та хокею. Також було окреслено ряд проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення задля розвитку даних закладів.

Зокрема, на переконання Євгена Фербея, підприємству «Льодова арена» необхідно розробити власну стратегію розвитку на наступний рік. Це дасть змогу популяризувати роботу закладу, залучити інвесторів, відвідувачів, а також налагодити співпрацю із тренерами та спортивними клубами задл ябільш ширшого залучення дітей до занять спортом.

Під час колегії заступник начальника управління спорту ОДА Костянтин Лисейко наголосив на необхідності створення в об’єднаних територіальних громадах області фахівців галузі спорту. Також, на його думку, слід налагодити роботу щодо відкриття в ОТГ вузькопрофільних спортивних клубів.

За словами Євгена Фербея, наразі область знаходиться в активній фазі завершення реформи з децентралізації. Формуються новоутворені територіальні громади, у найближчому часі буде сформовано органи управління 6-ти нових районах.

«На завершальному етапі реформи з децентралізації усім, хто відповідає за розвиток спорту, необхідно максимально згуртуватися, щоб не втратити те, що уже має позитивний розвиток, зберегти професійних людей, спортивні об’єкти», – підкреслив заступник голови ОДА.

Євген Фербей також розповів про ініціативу Президента України щодо розроблення Державної програми «Здорова нація», яка покликана об’єднати усіх задля зміцнення здоров’я населення, у тому числі через надання можливостей більшій кількості людей регулярно і в якісних умовах займатися спортом на місцях, та Стратегію розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року, затверджену постановою Уряду, яка спрямована на залучення не менше 30 % населення до регулярної рухової активності.Переглядів: 165
banner