Прикарпаття – у трійці лідерів за результатами реалізації програми «Власна справа»

Суспільство
Від початку 2024 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання коштів мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи для 78 жителів Прикарпаття, в тому числі чотирьох внутрішньо переміщених людей. Після отримання коштів гранту вони зобов’язані створити 161 робоче місце. За результатами таких рішень наша область наразі у трійці лідерів.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


Програма мікрогрантів є найпопулярнішою серед грантів урядового проєкту «єРобота».


За підсумками 2023 року згідно з програмою «Власна справа» для майже 9,5 тисяч українців та українок ухвалено рішення про надання мікрогрантів на власний бізнес, передбачається створення більше 20 тисяч нових робочих місць, серед отримувачів — 57% жінок і 43% чоловіків, 19% заявників створять новий бізнес.


Загалом за результатами 2023 року Івано-Франківська область увійшла у п’ятірку регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.


Так, 630 підприємців з Прикарпаття, в тому числі 18 внутрішньо переміщених людей, отримали мікрогрант на розвиток свого бізнесу на загальну суму 152,5 млн грн. Після отримання коштів мікрогранту дані особи створять 1322 нових робочих місця.


Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.


Нагадуємо, що урядовий проєкт «єРобота» включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 213
banner