“Роботи ще дуже багато”, – Руслан Марцінків про ремонт на Пасічній (ФОТО)

Суспільство

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом із депутатом міської ради Романом Харуком відвідали ремонт дороги на Пасічній.


Вулицю ім. Юрія Федьковича раніше ніколи не ремонтували та вона була у жахливому стані. Тож зараз повністю міняють дорожнє покриття на бруківку. А також міняють тротуар, пише Голос-Інфо з посиланням на офіційну сторінку міського голови.

«Оскільки вулиця не проїзна, разом з мешканцями вирішили, що краще покласти красиву бруківочку, аніж асфальт. В подальших планах – Німецьке озеро, зробити навколо нього гарну відпочинкову зону. Яка сполучатиме озеро і сквер «Первоцвіт». Ще маємо плани зробити екологічний ботанічний сад, який сподобається і мешканцям Пасічної, і всієї ОТГ. Там уже проходять перші приготування», – каже Роман Харук.

Представник фірми підрядника Василь каже, що на вулиці не було асфальтного покриття. Тож здерли стару дорогу, демонтували старий бордюр та почали замощувати новий. Проїзну частину замощують бруківкою товщиною в 8 сантиметрів, а загальна площа робіт – приблизно 1000 квадратів разом з тротуаром.

«Це була аварійна ділянка дороги, тож мешканці дуже дякують за ремонт. Раніше сюди стікалися всі води, особливо під час сильних дощів», – каже представник підрядника.

Руслан Марцінків розповідає, що після завершення робіт тут, плануються роботи на вулиці Горбачевського.

«Федьковича була досить проблемна вулиця, її часто заливало, хоча вона йде до церкви і автобусної зупинки. Тож вирішили зробити її в бруківці. Загалом маємо дуже багато планів з ремонту вулиць та дворів», – каже міський голова.

Також відзначає, що є плани невдовзі відремонтувати вул. Витвицького, 9; завершити роботи на вул. Витвицького, 28-30; Тролейбусній 2,4,6 (завершити сам виїзд); Хіміків, 6; Хіміків, 17-19. Також зараз розпочинаються роботи з ремонту великого міжбудинкового проїзду біля 18 школи.

«Роботи ще дуже багато!», – підсумував Руслан Марцінків.Переглядів: 183