Сьогодні близько 300 калушан взяли участь у спортивній активності

Суспільство
Сьогодні близько 300 калушан взяли участь у спортивній активності «Acting for survivors» – на знак солідарності з постраждалими від насильства через військові дії російських агресорів


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську міську раду


Сьогодні, 26 листопада, Калуш доєднався до Всеукраїнської акції на знак солідарності з постраждалими від насильства через військові дії російських агресорів. Близько 300 охочих (студенти, старшокласники, спортсмени, представники колективів та громадських організацій) взяли участь у спортивній активності «Acting for survivors».


На старті, біля Каменя Незалежності, присутніх привітали: заступниця міського голови Наталія Кінаш, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Михайло Клим, директорка міського центру соціальних служб Галина Дидич.


Хвилиною мовчання усі вшанували пам’ять загиблих внаслідок війни українців, які, безумовно, є жертвами насильницьких дій, вчинених окупантами.
Відтак, учасники пробігу стартували, і, подолавши дистанцію у 1 222 метри бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, фінішували на вул. Героїв України. Тут, на Алеї Слави, відбувся «Ярмарок соціальних сервісів».


Учасникам спортивної активності, перехожим громадянам роздавали інформаційні буклети з переліком наявних у нашій громаді соціальних сервісів, куди можуть звертатись за допомогою та підтримкою постраждалі від усіх форм та проявів насильства.


Захід відбувся в рамках Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства» за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, за підтримки ООН та ГО «UA Experts», організований управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуської міської ради у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 314
banner