Створення безпечного дитячого середовища: на Прикарпатті ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи для школярів

Суспільство

Співробітники ювенальної превенції поліції Івано-Франківщини щодня відвідують освітні заклади та проводять профілактичні заходи із учнями.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Правоохоронці розповідають дітям про основні правила безпечної поведінки – на вулиці, в освітніх закладах, інтернет-середовищі та в побуті.


Під зустрічей з школярами поліцейські розповідають про правила безпечної поведінки під час навчання у побуті та недопущення проявів булінгу в освітньому середовищі.


Окремою темою занять для школярів є вивчення правил поведінки, шкідливого впливу вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин. Також нагадують про загрози, які можуть чекати на учнів під час онлайн-спілкування, та як убезпечити себе від дій зловмисників.


Поліцейські обговорюють з підлітками їх основні права та обов’язки, а також роз’яснюють як не стати жертвою злочину та куди слід звертатись у випадку протиправних дій стосовно дітей.
Ювенальні поліцейські продовжують профілактичні заходи, спрямовані на створення безпечного дитячого середовища.


Переглядів: 284
banner