Суд позбавив волі калушанина, який порушував правила умовного покарання

Суспільство

На Калущині міськрайонний суд скасував умовне покарання для місцевого жителя та направив його відбувати покарання в місця обмеження волі.


Згідно матеріалів справи, фахівець Калуського міськрайонного сектору «Центр пробації» звернувся до суду з поданням про скасування звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням для відбування покарання призначеного вироком суду.


04.06.2020р. вироком суду, мешканця Калуша визнано винним у вчиненні хуліганства і призначено йому покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік. Одночасно його звільнено від відбування призначеного покарання та встановлено іспитовий строк 1 рік з покладенням відповідних обов’язків.


Після набуття законної сили вироком суду, засуджений повинен був періодично з’являтися для реєстрації в орган пробації та не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.


Незважаючи на встановлені обмеження калушанин на реєстрацію систематично не з’являвся (11 раз не прибув в орган пробації) та неодноразово в 2020 році виїжджав за межі України без дозволу пробації.


Суд встановив, що своєю поведінкою засуджений показав, що на шлях виправлення не став та ставати не бажає, не проявив готовності до самокерованої, соціально-правомірної поведінки. Зазначене свідчить про неможливість виправлення засудженого без відбування призначеного вироком суду покарання, тому направив його для відбування покарання у виді 1 року обмеження волі.


Переглядів: 196
banner