Ситуація із поводками на Франківщині під контролем

Суспільство

У зв’язку із інтенсивними опадами на Прикарпатті, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук та начальник Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький провели оцінку ситуації з паводками в області.


Пише Голос-Інфо з посиланням на сторінку голови Івано-Франківської ОДА.


Як зазначалось раніше, останніми днями на Прикарпатті вирувала негода, що призвела до підйому рівня води в основних річках басейнів Дністра та Прута.


Рівень небезпеки залишався жовтим, однак була загроза підтоплення сільськогосподарських угідь на окремих територіях області.


Спільно з начальником Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким, голова Івано-Франківської ОДА оцінив ймовірну шкоду та здійснив перевірку стану берегоукріплень і захисних споруд під час контрольного обльоту потенційно вразливих місць.


Зокрема, перевірку здійснено у  районі міст Галич, Тисмениця, Калуш, Івано-Франківськ, сіл Нижнів, Пасічна, Красник та селищ Верховина та Ланчин.


Наразі ситуація із поводками в області є контрольованою. Але з метою запобігання негативних наслідків у майбутньому тривають роботи з берегоукріплення та будівництва захисних споруд, розроблена відповідна комплексна програма.
Це питання я взяв на особистий контроль.
Відповідні служби продовжуватимуть постійний моніторинг. У випадку погіршення ситуації вони повинні швидко та ефективно зреагувати“, – пише голова ОДА Андрій Бойчук.Переглядів: 162
banner