У Болехові востаннє до рідного дому повернувся військовослужбовець Євген Бодлак

Суспільство

Вчора до рідного додому привезли тіло ще одного нашого захисника Бодлака Євгена Мирославовича. Назавжди… На вічний спочинок…


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Болехівську міську раду.


Не такого повернення сина додому чекала мама, рідні, знайомі. Та не судилося…


На площі Івана Франка скорботний кортеж зустріли декан собору святих Жінок Мироносиць ПЦУ о.Іван Петрів, з повним серцем смутку і болі та сльозами на очах мама, родина, знайомі, сусіди та громада міста. Звідси Євгена востаннє провели до рідного дому.


Схиляємо голови у жалобі за нашим захисником, у якого було попереду довге і щасливе життя, надії і сподівання. Але війна зруйнувала все в одну мить. Разом молімося, щоб Всевишній прийняв його у свої володіння…


Спочивай з миром, воїне! Вічна пам’ять!


Чин похорону та прощання з Євгеном відбудеться сьогодні, 21 грудня 2023 року, о 13.00 год. Поховають українського захисника на міському кладовищі.


З метою вшанування пам’яті військовослужбовця Бодлака Євгена Мирославовича розпорядженням міського голови у громаді оголошується 21 грудня День жалоби.


Скасовуються всі заходи та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадському транспорті.


У ці дні слід приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ, організацій.


Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 612
banner