Владика Микола очолив молебень для спортсменів академії боротьби Прикарпаття

Суспільство

У середу, 20 грудня, Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що у м. Івано-Франківськ, Центрального протопресвітеріату, очолив молебень у часі війни для вихованців академії боротьби Прикарпаття.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


Юнаки зібралися до храму, щоб помолитися за перемогу та мир в Україні.


Архієрею у часі моління співслужив сотрудник храму о. Андрій Гумен, а також капелан спільноти борців – о. Микола Крушец.


Після богослужіння Єпископ звернувся до борців та до тренера команди:

«Ми молилися молебень за мир в Україні та перемогу добра над злом. Але ми також і дякували за вашу історичну перемогу, яку ви здобули цими днями. Тому я справді вітаю усіх вас цією перемогою».

«Велика перемога складається із маленьких перемог на різних місцях та на різних “лініях фронту”. Також кожен із нас свою особисту боротьбу у своєму житті. Останній стих Євангелія із нашого молебню говорить: «Так само і в Отця вашого Небесного немає волі, щоб загинув один із тих малих» (Мт. 18, 14). Господь є Добрим Пастирем», – сказав Єпископ-помічник.

За словами Владики Миколи, Бог Отець не хоче, щоб людина загинула, Він хоче спасіння кожного із нас, адже у житті так буває, що інколи ми губимося, не знаємо, що робити, як жити, до кого звернутися.

«І тому Бог посилає на землю Свого Сина Ісуса Христа, щоб Він врятував людину, віднайшов ту одну загиблу вівцю, бо він є Добрий Пастир. Він залишає 99 і йде за тією, яка загубилася», – мовив Владика.

«Ми дуже раді, що ви є у домі нашого Небесного Отця. Ми готуємося до Різдва Христового за новим календарем. Проте число має другорядне значення. Я щиро бажаю, щоб цьогорічне Різдво кожен із вас пережив в особливий спосіб», – додав Єпископ-помічник.

«Сам Ісус Христос приходить на землю, щоб мене віднайти, адже одна загублена людина в Божих очах має таку цінність, як тих дев’яносто дев’ять чи навіть сто тисяч. Кожен із нас має цю властивість допомагати комусь, хто каже, що загубився, розгублений і не знає що робити», – зазначив Архієрей.

«Нехай Господь благословляє вас на дальші нові перемоги! Вас – у спортивній боротьбі, а нас – у духовній. Так важливо під Божим проводом усім нам здійснювати наші щоденні звитяги», – завершив своє звернення Владика Микола.

На завершення всі присутні у святині виконали духовний гімн «Боже Великий, Єдиний» у намірі перемоги України над ворогом та настання миру у нашій державі.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 437
banner