У Делятині відбувся інформаційний захід для ВПО громади від медичної організації “Лікарі без кордонів”

Суспільство

11.04.2023 року в Делятинська територіальна громада відбувся дуже актуальний інформаційний захід для ВПО громади від незалежної медичної гуманітарної організації Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières .


Повідомляє про це Голос-Інфо з посиланням на Делятинську територіальну громаду


Спікерами заходу виступили пані Наталія соціальний працівник та пані Ірина. Вони предметно розповіли про спектр медичних послуг які надає міжнародна організація: забезпечення медикаментами відповідно до лікарського призначення – тут же на місці зібрано потреби ВПО які присутні на заході, розьяснено порядок звернення ВПО до волонтерського медичного шпиталю «Перший добровільний хірургічний шпиталь» в м.Івано – Франківську, вул. Січових стрільців буд.18 контактний номер – 0955857478.


Детально розглянули соціальні послуги організації у наданні психологічної послуги, та інших супровідних. Поза увагою спеціалістів не залишилось жодного присутнього на заході ( а це 34 ВПО) – всі медичні потреби ВПО детально занотовані та взяті в роботу.


Деяким присутнім надані рекомендації, щодо збору додаткових документів шляхом звернення до сімейних лікарів та вузьких спеціалістів. Волонтери організації залишили контактний номер для ВПО у разі виникнення медичних потреб: Ірина – 0664936349. Велике дякуємо за приїзд , надану інформацію для задоволення медичних потреб ВПОПереглядів: 405
banner