В Івано-Франківську провели годину духовності для літніх людей

Суспільство

Великдень – найголовніше свято у церковному календарі, присвячене Воскресінню Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього наперед.


Повідомляє про це Голос-Інфо з посиланням на Культурну мапу Івано-Франківська


І саме в честь цього важливого свята сьогодні 11 квітня о 12.00 годині в Міському Народному домі відбулася година духовності під назвою -“Свято Воскресіння Господнього”, яку для людей “золотого віку” провів отець Михайло з Монастиря Редемптористів.


Під час передвеликодньої зустрічі йшла мова на пасхальну тематику: що готувати до свята, як правильно дотримуватися посту та його значення в житті віруючих людей.


Найбільше людей зацікавило питання, чому відрізняються дати православної і католицької Пасхи. о. Михайло з задоволенням оповів, що однією з відмінностей є те, що православна церква для визначення дати Пасхи використовує старий Юліанський календар, а католики користуються новим Григоріанським стилем. По закінченню зустрічі отець Михайло ще раз наголосив, що перед Великоднем всі віруючі очищають тіло, дотримуючи суворий 50- денний Великий піст. 


Переглядів: 364
banner