У Калуші представники Міжнародного Медичного Корпусу роздали набори дитячої гігієни

Суспільство

Попри війну та руйнування в Україні продовжує народжуватися нове життя. Добром перемагаємо зло, любов’ю, турботою і піклуванням знищуємо рашистську ненависть. Світлом доброзичливості та милосердя розсіюємо темряву злоби і гнітючості.


Повідомляє про це Голос-Інфо з посиланням на Zhannу Tabanets


Сьогодні представники Міжнародного Медичного Корпусу International Medical Corps роздали у Калуському районі для сімей із числа внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених сімей, у яких виховуються малолітні діти, набори дитячої гігієни.


“Висловлюю щиру подяку представникам Міжнародного Медичного Корпусу за небайдужість та надану допомогу! Рада, що ви допомагаєте нам у цей дуже складний час, що є благодійні організації, які переймаються долею українських дітей! Завдяки нашій єдності та силі духу ми гідно пройдемо всі випробування.
Спільно працюємо на благо мешканців Калуського району. Щасливі та здорові дітки – запорука майбутнього нашої країни! Дякуємо нашим партнерам за можливість допомагати! Виростимо та виховаємо здорових малюків – сильних і непереможних українців,” – Жанна Табанець


Переглядів: 356
banner