У Долині встановили багатофункціональну лавочку, від якої можна заряджати гаджети

Суспільство

Першу екологічну лавку у Долині облаштовано на площі перед міським Будинком культури. За допомогою вбудованої сонячної панелі від неї можна буде зарядити одночасно 4 телефони чи інші гаджети – для цього вбудовано спеціальні USB-порти.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Долина – міська рада / Dolyna City Council


Ініціювали встановлення сучасної лавочки фахівці відділу інвестицій і туризму Долинської міської ради в межах проєкту «Створення системи комплексних заходів для розвитку туризму у Долинській ОТГ».

– Нам хотілося зробити продукт для мешканців та гостей Долини, який допоможе завжди залишатися на зв’язку, – розповідає начальник відділу інвестицій і туризму Наталія ДИНДИН. – На площі завжди людно, тут прогулюються і відпочивають як гості міста, так і чимало долинян, особливо матусі із дітками. До того ж, поруч облаштовано Пункт Незламності, тому новинка справді буде корисною.

Для того, щоб зарядити свій телефон, достатньо лише мати відповідний кабель.

Від встановлення стаціонарних кабелів вирішили відмовитись. Адже, зважаючи на досвід інших українських міст, через високий попит серед користувачів, кабелі дуже швидко виходять із ладу, а інколи й взагалі зникають, – розповідає спеціаліст відділу інвестицій і туризму Олена НЕМЕЦ.

Виготовлена лавка із металу й дерева. Для зручності в конструкцію вбудовано інформаційний стенд з картою громади, на якій позначено популярні туристичні об’єкти, атракції та пішохідний і велосипедний маршрути.


Міський голова Іван ДИРІВ привітав організаторок з успішним втіленням чергової екологічної ініціативи, додав, якщо вона користуватиметься популярністю серед наших жителів, можливо, в перспективі такі лавочки будуть облаштовані також в інших місцях.


Наразі долинян просять, аби лавочку берегли та не ламали.


Переглядів: 735
banner