У Франківському дитсадку дітей годували дешевим замінником вершкового масла

Суспільство

Сьогодні, 19 квітня, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області повідомило про те, що в одному із дитсадків Івано-Франківська вилучили понад 350 кілограм харчового продукту, який видавався за солодковершкове масло, пише Голос-Інфо.


Лабораторні дослідження проводились у акредитованій Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби на предмет встановлення в харчовому продукті рослинних жирів.


За результатами лабораторних досліджень зразків встановлено невідповідність харчового продукту за вмістом тригліцеридів. Простіше – «Масло солодковершкове селянське 72,5%» виявилось спредом.

Прим. спред – харчовий жировий продукт емульсійного типу комбінованого складу, що базується на суміші рослинних та молочних жирів.


Івано-Франківським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було проінформовано організатора харчування дітей в ДНЗ – Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради стосовно проведення процедур обліку залишків вищезазначеної продукції та її відкликання з обігу.


Головним державним інспектором області видано Розпорядження щодо вилучення залишків харчового продукту «Масло солодковершкове селянське 72,5%» із харчоблоків ДНЗ Івано-Франківської ОТГ.


Станом на 19.04.2021 р. Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської Ради, відповідно до Розпорядження Головного державного інспектора області, у терміновому порядку було вилучено із обігу дошкільних навчальних закладів 354,81 кг залишків масла.


Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради готує матеріали щодо розірвання договору на постачання масла з ТзОВ «ГОЛДПРО».


Переглядів: 194
banner