У Франківську діагностуватимуть людей, які перенесли легку форму коронавірусу

Суспільство

В Івано-Франківську для осіб, які перенесли легку форму захворювання, проводитимуть приватну діагностику на Сovid-19.


Про це під час онлайн-включення повідомив міський голова, відповідаючи на запитання мешканців міста, інформує Фіртка.

Для цього, за словами мера, працюватимуть виїзні бригади.

«Буде. Ми сьогодні обговорювали це. Будуть виїзні бригади на базі наших поліклінік і центральної міської клінічної лікарні», – сказав мер.

Нанадаємо, як повідомляють у МОЗ, з 29 березня Україна працює за оновленими медичними стандартами надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Зокрема, МОЗ Україн оновив алгоритми амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнтам з підозрою на COVID-19.

Відповідно до цих алгоритмів, пацієнтів з легкою формою захворювання, які не мають ризику ускладнень, а також пацієнтів, що одужують та вже не потребують цілодобового нагляду лікарів, рекомендовано лікувати амбулаторно, тобто в домашніх умовах.

При цьому лікарі забезпечують постійний контроль поточного стану пацієнта і його контактних осіб за телефоном та/або можуть здійснювати виїзні консультації з дотриманням правил інфекційного контролю. Медичні працівники, які надають медичну допомогу за місцем проживання, і контактні особи пацієнта обов’язково мають використовувати засоби індивідуального захисту.Переглядів: 191
banner