Незвичайні і корисні властивості лаванди про які ви не знали

Здоров`я

Ви навіть не здогадуєтеся, скільки користі може бути приховано в маленьких фіолетових квіточках.

При вугровій висипці вам знову допоможе лаванда! Вибирайте засоби, що містять олію лаванди. Альтернативою таким засобам можуть стати звичайні креми, в які додано лавандову олію. Квітки цієї рослини усувають надлишок саловиділення, від чого ваше обличчя стане трохи сухіше й ніжніше. Щоб позбутися від прищів, просто використовуйте засоби з олією лаванди.

***

Лаванда може стати засобом від головного болю. Для цього потрібно зробити компрес, змочіть марлю чи бинт, складений в декілька шарів, холодною водою. Поверх марлі капніть кілька крапель лавандової олії. Розташуйте компрес на лобі. Пару крапель олії втирайте в скроневу область або потиличну частину.

***

У вас болять м’язи після тренувань або занять спортом? Тоді просто прийміть розслаблюючу ванну з лавандовою олією або лавандовою сіллю. Вже через кілька хвилин ви відчуєте полегшення в м’язах і суглобах.

***

При болях у вухах зігрійте флакончик лавандової олії (не до стану окропу). Потім масажними рухами втирайте кілька крапель у шкіру навколо ваших вух.

***

У літній час багатьом дошкуляють комарі та мошки. Щоб позбутися від роздратування та укусів, досить просто нанести декілька крапель олії лаванди на почервонілі ділянки шкіри.

***

Під час безсоння капніть 3-4 краплі лавандової олії в теплу ванну. Прийміть її перед сном, а потім відразу ж лягайте в ліжко.

***

При втомі в ногах зробіть заспокійливу ванну для ніг. Для цього додайте 5 крапель лавандової олії в гарячу воду і постарайтеся розслабитися.

***

Лавандова олія зможе допомогти в боротьбі з міллю. Просто візьміть невелику хусточку і капніть на неї кілька крапель олії. Покладіть або повісьте цю хусточку в шафу.

ДжерелоПереглядів: 207
banner