У Франківську комісія відбирала майбутніх поліцейських (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області, відбувся завершальний етап конкурсного відбору кандидатів на посади працівників сектору реагування патрульної поліції, поліцейських роти особливого призначення, поліцейських конвойної служби та водіїв-поліцейських. Саме від рішення членів комісії залежить, чи приєднаються вони до лав поліції Івано-Франківщини.

Перед співбесідою кандидати пройшли тестування на загальні навички та знання законодавства, успішно пройшли медичну комісію й психологічне тестування, а також продемонструвати рівень фізичної підготовки.

Завершальним етапом стала співбесіда, на якій члени поліцейської комісії вивчали надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу. У ході розмови також аналізували професійні та морально-ділові якості кандидатів, визначали вмотивованість до служби і рівень усвідомлення відповідальності професії.

Результати співбесіди учасники отримають електронним листом, тоді на майбутніх поліцейських чекає 6 місяців навчання.Переглядів: 226
banner