У Франківську обговорили дистанційне навчання (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 9 грудня, відбулося чергове засідання прес-клубу Студентського радіо Івано-Франківська.


На засіданні обговорили студентське життя в умовах пандемії очима представників студентського самоврядування, пише Голос-Інфо.

Ігор Бойчук доцент кафедри журналістики Прикарпатського університету розповів про зібрання:

“Кожного тижня вибираємо цікаву тему для розмови. Сьогодні будемо говорити про дистанційне навчання. Очевидних переваг дистанційного навчання я не побачив. Чекаю повноцінного навчання”.

Поділився, що планують чергові засідання цього ж місяця.

Іван Хом’як голова відокремленого підрозділу української асоціації студентів в Івано-Франківській області, заступник голови профкому студентів ПНУ розповів, що саме будуть обговорювати:

“Сьогодні дружньо зібралися поговорити про дистанційне навчання, як студенти живуть під час карантину та як відсвяткували день студента”.

Іван розказав про своє ставлення до дистанційного навчання:

“Спочатку навчання було важке. Кожен університет має багато платформ і це незвично, особливо першому курсу. День студента святкували всі онлайн.
Переваги є, але я назву перевагою змішане навчання. Щоб тільки було дистанційне — ні. Бо є деякі спеціальності, які потребують присутності”.

Олександр Невгамовний голова Студентської Ради Університету Короля Данила розповів як у них проходить навчання:

“Не можу назвати переваги такого навчання. Тільки діджиталізація вчителів. Студенти не так сприймають це дистанційне навчання. Деякі дисципліни взагалі не передбачають його”.

Олександр ділиться, що не вистачає живого спілкування і йому шкода першого курсу:

“Вони не відчули того драйву, напевно, навіть собою не могли познайомитися”.

Сапіжак Ілона голова профкому студентів ІФНТУНГ представила свій погляд на дистанційне:

“Під час пандемії зіткнулися з технічними проблемами. Дуже важко в один день перейти на дистанційне. Тепер навіть інженерні спеціальності адаптовані до дистанційного. Але ми сподіваємося, що майбутнє за змішаним навчанням”.

Перевагою такого навчання вважає те, що студенти не залежні від місця, можуть вільно пересуватися. Але бачить недоліки:

“Найскладнішою є самоорганізація.Коли ти за комп’ютером, ти втомлюєшся, падає активність і увага. Усе потребує удосконалення”.Переглядів: 207
banner