У Франківську планують реконструювати перехрестя Довга-Берегова-Північний бульвар (ФОТО)

Суспільство

Дане перехрестя давно є одним із найбільш проблемних у місті Івано-Франківську. А з огляду на з’єднання Північного та Південного бульварів, його реконструкція стає життєво необхідною.

Проєкт 2019 року. Його розроблено за найновішими європейськими стандартами, максимально враховано інтереси всіх учасників дорожнього руху – від водіїв автомобілів, які отримають зручну і зрозумілу організацію дорожнього руху з максимальною пропускною здатністю і до пішоходів та велосипедистів. Для них буде облаштовано зручні, доступні та безпечні пішохідні переходи та велопереїзди, відповідно.

Дякуємо за розробку проєкту компанії #Profgroop, архітектору Андрію Дейчаківському, а також Мирославу Федорківу та Назарію Рогіву за концепцію та управління даним проєктом.

Сподіваємось, що наступного 2020 року представлені рендери стануть фотографіями даного об’єкту, – повідомив директор Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

Світлина від Mykhailo Smushak.Світлина від Mykhailo Smushak.Світлина від Mykhailo Smushak.Світлина від Mykhailo Smushak.Світлина від Mykhailo Smushak.

 Переглядів: 135