фото з мережі інтернет

У Франківську стабілізувалась захворюваність

Суспільство

За останній тиждень в Івано-Франківську стабілізувалася ситуація із кількістю хворих з COVID-19 чи із підозрою на хворобу.


Про це на щотижневій оперативній нараді у міського голови повідомила керівниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, пише Суспільне.

“За чотири місяці 1284 франківці перехворіли на пневмонію. За останній тиждень у нас не було дуже важких випадків. Сьогодні на сіпап-апараті, тобто на періодичному диханні киснем, є 12 хворих. Жодної людини не маємо на апараті ШВЛ. На кисневій масці у центральній міській клінічній лікарні є 28 пацієнтів та 17 хворих – у міській клінічній лікарні № 1. За останній тиждень, коли ми трохи зменшили кількість поступлень у деякі лікарні, маємо стабілізацію ситуації”, – сказала Марія Бойко.

За статистикою, каже Марія Бойко, частіше на COVID-19 хворіють жінки. Найбільше підтверджених випадків у людей віком від 30-ти до 40-ка, а також від 50-ти до 69-ти років. Хворих дітей – сім відсотків. Також небагато хворих серед людей віком більше 70-ти років.

Зараз у Франківську – 207 людей, яким підтвердили діагноз “коронавірусна інфекція”. З них – 19 померли. Діагноз підтвердили у трьох дітей. В роботі ще 158 зразків на дослідженні. Від початку епідемії провели понад 1700 експрес-тестів. 458 з них показали позитивний результат. Надалі висока захворюваність на COVID-19 серед медичних працівників. Марія Бойко каже, що якщо буде і далі різке зростання поширення інфекції серед лікарів, то можуть виникнути проблеми із медичним персоналом.Переглядів: 165
banner