У Франківську створили сайт з товарами місцевих виробників

Суспільство

В Івано-Франківську створили сайт “Купуємо івано-франківське, даємо роботу іванофранківцям”, на якому можна буде ознайомитися з товарами місцевих виробників, а також замовити продукцію в інтернет-магазині.


Інтернет-ресурс презентували на щотижневій оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінківа, пише Суспільне.

“Сайт – це інструмент для наших підприємців, де вони зможуть продавати свою продукцію, а покупці матимуть можливість підтримати місцевий бізнес. На ньому розміщено інформативну стрічку, де представлено виробників, кількість товарів, суб’єктів підприємницької діяльності, зареєстрованих станом на 1 січня, та кількість реалізованої продукції у 2019-му році. У розділах буде уся інформація про товари. Є також стрічка новин про діяльність СПД, співпрацю влади і бізнесу та контактна інформація”, – розповіла голова Дорадчої ради, директор ТДВ “Івано-Франківський хлібокомбінат” Світлана Криворучко.

Розділ “Товари” наповнюватимуть по галузях: харчова, деревообробна тощо. Додаватимуть і виробників, які мають ферми, невеликі підприємства.

“Вчора надійшла пропозиція від фермерського господарства, яке вирощує равликів. Воно готове подавати інформацію”, – каже Світлана Криворучко.

На сайті є 65 підприємств, з часом адміністратори додадуть усіх, хто захоче. Виробник сам зможе вносити товари. Для цього розробили покрокову інструкцію.

Також у великих торговельних мережах ідентифікуватимуть продукцію івано-франківських виробників – чіплятимуть на цінники наліпки “Купуємо івано-франківське, підтримаймо своє”.

У Франківську є близько 20-ти підприємств, які доставляють товар у великі торговельні мережі. Чиновники ведуть перемовини, щоб розширити асортимент продукції місцевих виробників у магазинах.Переглядів: 161
banner