У Франківську завершують ремонт одного з дворів (ФОТО)

Суспільство

В івано-Франківську за адресою Івана Павла ll, 17 продовжується облаштування двору, яке  незабаром завершиться.


Мешканці двору задоволені проведенням благоустрою та навіть завзято беруть участь в облаштуванні, пише Голос-Інфо з посиланням на офіційний сайт міського голови.

“Збільшиться ширина проїжджої частини…”, – ділиться враженнями мешканець будинку 17 на вулиці Івана Павла ll п. Олег. Тут облаштують паркомісця на 13-14 машин. Також проектом передбачені лавочки й інші елементи благоустроюю.

“Тут повинно бути 1100 квадратів бруківки на проїжджій частині та 350 квадратів на пішохідній. Зараз працюють над встановленням бруківки на міжбудинковому проїзді, а потім переходять до доріжки й плавно йдуть до двору. Розпочались ці роботи 5 травня і місяць часу потрібно щоб завершити”, – резюмує заступник директора департаменту благоустрою Василь Загурський.


“Фактично роботи тут розпочали з Івана Павла ll, 19, але дещо призупинили перед виборами. Пообіцяли, що завершимо роботи у дворі 17-19, і власне, свою обіцянку ми виконуємо. Недавно відкрили оновлений двір на Івасюка 24, а Івана Павла 17 є таким завершальним штрихом на лінії Івана Павла ll”, – розповідає Мар’яна Смаль.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків також виїхав оглянути хід ремонтних робіт за цією адресою. Та тішиться, що в місті активно тривають ремонтні роботи у дворах.
“Дуже важливо, що ми з кожним роком робимо і цей мікрорайон кращим! Поступово і в цьому дворі буде благоустрій для мешканців. Багато ще робіт попереду! Сподіваюсь, що цього року встигнемо зробити усе заплановане”.


Переглядів: 181
banner