У Калуші буде комунальний індустріальний парк

Суспільство

Калуська міська рада на сьогоднішньому пленарному засіданні розглянула концепцію комунального індустріального парку та одноголосно затвердила її. 


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Презентувати напрацювання концепції приїхав особисто директор керуючих компаній UParks та Industrial Management Company, асоційований експерт з релокаціі у Reform Support Team Mineconomy Валерій Кирилко, який, власне і виборов через електронні торги право укладати цей документ.


З місцем розташування майбутнього індустріального парку, його візуалізацією можна ознайомитись зі слайдів, що подані нижче.

“Але сьогодні однозначно можна сказати, що ухвалення дорожньої карти індустріального парку є великим позитивом, бо таким чином наша громада стає ще привабливішою для залучення інвестицій в економіку громади розширює свої перспективи…

А назві нашого індустріального парку – ГАЛІЦІЯ (походить від др.-грец. ἅλς – сіль) – яка нині вже затверджена в концепції, відведена також своя роль. Адже в ній поєднується надзвичайно багато – історія нашого краю, добра слава колишніх промислів та впізнаваність серед широких кіл світової спільноти”, — каже міський голова Калуша.

Наступним кроком в реалізації цього проєкту має стати реєстрація Індустріального парку «Галіція» Калуської міської територіальної громади на державному рівні.Переглядів: 397
banner