У Калуші відбувся міжнародний турнір з боксу на честь загиблих бійців АТО/ООС (ФОТО)

Спорт, Суспільство

В Калуші завершився міжнародний турнір з боксу на честь загиблих бійців АТО/ООС, які зі зброєю в руках виборювали незалежність України.

Турнір було дуже добре організовано. Вшанувати пам’ять наших Героїв і вклонитись рідним до Калуша приїхали спортсмени з Молдавії, Угорщини, Білорусії, Латвії та з усіх куточків України. Турнір тривав три дні. В боях за звання чемпіона турніру взяли участь 110 боксерів, повідомили у Приватна садиба “ДЖЕРЕЛО”.

“В тяжких боях продовж турніру, а особливо у фінальному поєдинку з чемпіоном Угорщини перемогу виборов і став чемпіоном четвертого міжнародного турніру з боксу присвячений пам’яті загиблих Героїв АТО-ООС  Телегін Ігор з Донецької області, який нагороджений золотою медаллю та цінним кубком турніру. В ході турніру було визначено двох найкращих боксерів ними стали Данилів Роман з м.Калуш у ваговій категорії до = 52 кг та Телегін Ігор Донецька обл. у ваговій категорії до = 80 кг і нагороджені цінним кубком турніру. У вільний час від змагань спортсменів знайомили з історією, традиціями, побутом та визначними місцями нашого краю.Відвідали Скелі Довбуша, Гошівський монастир, музей С. Бандери.

Усім гостям ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ і до зустрічі в наступних турнірах!”, – йдеться в дописі.

 Переглядів: 183