У Калуші внесли зміни і доповнення в районний бюджет

Суспільство

17 грудня відбулося пленарне засідання 31 сесії Калуської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Жанна Табанець, заступник голови РДА Любомир Білоус, керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин, керівники установ та організацій району, сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, журналісти місцевих мас-медіа.

Про це повідомляє Калуська РДА.

На сесії йшлося про передачу бюджетних установ, розташованих у селах Студінка, Середній Бабин і Сівка-Калуська, зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району до комунальної власності Калуської міської ОТГ.

Крім того, депутати затвердили Порядок використання коштів на виконання депутатських повноважень у 2020 році.

Відтак депутати районної ради розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Про це доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Федун.

Так, до районного бюджету надійшла дотація з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету на суму 725,4 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Зменшено план дохідної частини районного бюджету по загальному фонду на суму 2 млн 905 тис. грн, з яких 2,8 млн грн – субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Збільшено план дохідної частини районного бюджету по спеціальному фонду на 2019 рік на суму 2 млн грн. Ці кошти – субвенція на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості – спрямують у наступному році на закупівлю автотранспорту для амбулаторій у селах Голинь, Завій, Копанки і Мислів.

У різному депутати районної ради цікавилися питанням ремонту доріг. Голова Калуської РДА Жанна Табанець запевнила, що наступного року акумулюватимуться фінансові ресурси задля ремонту доріг.Переглядів: 222
banner