У КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» встановили сучасне опалення

Суспільство

У кабінетах та коридорах лікувального закладу встановили 44 інверторні кондиціонери, які працюють за принципом теплового насосу. Його переваги в ефективному споживанні електроенергії, оскільки вмикають прилади за кілька хвилин до початку роботи і приміщення швидко нагрівається до потрібної температури. А також і у дистанційному управлінні системою.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Попередня система опалення, яка будувалася на електричних котлах, була малоефективною. Оскільки були великі витрати на споживання електроенергії та й не у всіх приміщеннях підтримувалася потрібна температура.


Тому керівником закладу Олегом Шклярем було подано пропозицію щодо модернізації системи опалення: впровадження енергозберігаючих технологій та забезпечення температурного режиму відповідно до санітарний норм у всіх кабінетах.


Процес розпочався ще у 2021 році. Відповідно до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» було виділено та освоєно 400 тис. грн. Це дало можливість встановити сучасне обладнання на 35% площі приміщення і вже зекономити 20% використання електроенергії. У 2022 році було виділено та освоєно ще 800 тис. грн. І на сьогодні процес монтажу вже завершено у всій лікувальній установі.


Тепер і пацієнтам, і працівникам буде комфортно здійснювати лікувальні процедури. Та й економія використання електроенергії буде значною.


Переглядів: 620
banner