В Яремчі відбулася перша зустріч вчителів “Школи молодого вчителя”

Суспільство

Католицька школа – місце становлення християнських, суспільних та загальнолюдських цінностей.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


3-5 березня 2023 р. Б. у реколекційному домі сестер мироносиць (Яремче-Ямна) відбулася перша формаційна зустріч Школи молодого вчителя, яку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ. Керівниками Школи були о. Петро Майба СДБ, п. Аліна Михайлюк.


Місія та візія католицького закладу освіту базується на документах церкви щодо освіти та виховання фундаментом, яких є Об’явлення Бога про людину, світ, сенс життя та Його самого.


Завдання вчителя – створити у спільноті закладу атмосферу, оживлену євангельським духом свободи і любові, допомагати дітям, аби вони, розвиваючи власну особистість, зростали як нове створіння, яким вони стали через Хрещення.


Як це втілити практично у закладі освіти вчилися молоді педагоги католицьких закладів шкіл та садків Івано-Франківська.


Педагоги обговорили техніки генерування ідей, методи залучення учнів на уроках, цінності та процес виховання, а також яким має бути успішний педагог. А найголовніше – педагоги спілкувалися й обмінювалися досвідом.


У зустрічі брали участь педагоги Католицьких садочків «Телесик», «Ковчег», початкової Католицької школи святого Василія Великого, Католицького ліцею святого Василія Великого, Угорницького ліцею.Переглядів: 427
banner