У Коломиї голови чотирьох ОТГ з Прикарпаття підписали меморандум про співпрацю (ФОТО)

Суспільство

Історична подія відбулась сьогодні в залі засідань міської ради. Чотири голови ОТГ зустрілися для підписання меморандуму про співпрацю.

Від сьогодні голови Коломийської міської, Печеніжинської, Нижньовербізької та Ланчинської ОТГ скріплені партнерською угодою. Найперше меморандум допоможе створювати спільні проєкти в плані туризму. На черзі – участь у програми DOBRE. Це допоможе розробити і облаштувати туристичні пішохідні та велосипедні маршрути.

“В нас почнуться добросусідські партнерські відносини, -. Каже міський голова Ігор Слюзар. – Адже раніше в конкурсах проєктів ми конкурували. Цей проект дасть можливість перейти на інший рівень відносин. Ми вчимось жити разом. Як тільки отримаємо позитивний досвід у менших грантах – почнемо подаватися на більш масштабні проєкти”.
Нагадаємо, що участь Коломийської міської ради в конкурсі міжмуніципальних проектів в рамках програми DOBRE стала можливою за сприяння та фінансової підтримки проекту Проміс.

Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Світлина від Коломийська міська рада.Переглядів: 191
banner