У Коломиї виділили 30 тисяч гривень на пошиття масок

Суспільство

Про це повідомив коломийський журналіст Євгеній Гапич в соцмережі Фейсбук.


Він повідомив, що на пошиття масок виділено 30 тисяч гривень:
Управління освіти Коломийської міськради замовило пошиття 2 тис масок на суму 30 тис грн. Отже, одна маска коштує 15 грн.
Це вже не вперше Управління освіти Коломиї замовляє пошиття масок. І якщо у червні ще можна було зрозуміти ціну 15 грн за шт., то у серпні, а тим більше зараз, аж ніяк.
Пошиття масок замовили у підприємиці Ярослави Леміш.
Проте він каже, що маску можна придбати за значно меншою ціною:
Якщо заглянути на сайт Епіцентру, то у них маска коштує 7 грн. Проте є в рази дешевше – 1,60 грн. Якщо брати оптом, то ціни ще дешевші – 0,6-1,00 грн.
Далі він повідомляє:
Так ось, за інформацією аналітичної платформи “YouControl”, Ярослава Леміш є співзасновницею ГО “Творимо разом”. Іншими засновниками є Вікторія Образцова, Володимир Андрейченко, Алла Галайчук, Ірина Лядецька та Сергій Коцюр, який є керівником ГО. Всі вони є членами партії “Самопоміч”.
Вікторія Образцова, Алла Галайчук та Сергій Коцюр також є депутатами Коломийської міської ради.
Начальник управління освіти Любомир Бордун, які уклав договори з Ярославою Леміш, також є членом партії “Самопоміч” та у попередньому скликанні був депутатом Коломийської міськради.
На його думку, влада могла значно зекономити:
Загальна сума договорів та оплати по них складають 79,5 тис грн. Лише по останньому укладеному договору економія могла би скласти мінімум 25 тис грн.
Але ж, ну як не дати своєму заробити?
Творимо разом чи витворяємо?


Переглядів: 218
banner