У Печеніжині відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2011 року народження та молодших

Спорт, Суспільство

На майданчику із синтетичним покриттям селища Печеніжин відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2011 року народження та молодших. До участі у турнірі долучилися команди смт.Печеніжин, с. Велика Кам’янка та с. Ценява.

Пише Голос-Інфо, посилаючись на Печеніжинську територіальну громаду.

Розпочався турнір з церемонії відкриття, команди виконали гімн України та вшанували пам’ять Загиблих Захисників хвилиною мовчання. Після відкриття на майданчику точилася запекла, безкомпромісна боротьба та вирували емоції.

За підсумками турніру перемогу здобули юні футболісти – команди Печеніжинської ТГ, 2 місце посіла команда Ценявської гімназії, а 3 – команда Великокам’янського ліцею.

Всі команди нагороджені грамотами, медалями, а переможець – кубком. Кращим гравцем турніру стала гравчиня команди Печеніжинської ТГ Соколишин Анастасія. Кращим воротарем – Мельничук Максим з Ценявської гімназії, кращим захисником – Гончарук Максим, Великокам’янський ліцей, кращим бомбардиром – Григорів Сергій з Печеніжинської громади.

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.