У Печеніжинській тергромаді через спалах коронавірусу посилили карантин

Суспільство

Учора, 23 квітня, під головуванням селищного голови Ігоря Довірака відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, де розглянули питання запобігання поширенню на території Печеніжинської територіальної громади коронавірусу COVID-19.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Печеніжинську територіальну громаду.


За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісія констатує за відкритою інформацією Печеніжинської АЗПСМ, на території Рунгурського старостинського округу станом на 23.04.2021 року зафіксовано 21 хворого на коронавірус.

Комісія вирішила:

 • 1.Керівникам підприємств, установ, організацій, структурним підрозділам селищної ради, керівникам суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, забезпечити виконання заходів передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на території Рунгурського старостинського округу Печеніжинської територіальної громади заборонити з 24 квітня 2021 року;
  Термін: негайно

1.1.приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах;

1.2.заборонити проведення масових заходів (релігійних, культурних, спортивних, соціальних тощо);

1.3. приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
Термін: з 24 квітня 2021 року

 • 2. Всім структурним підрозділам селищної ради в Рунгурському старостинському окрузі обмежити прийом громадян та проводити його дистанційно (в телефонному режимі, по пошті та електронній пошті) або за попереднім записом
  Термін: з 24 квітня 2021 року
 • 3. Призупинити освітній процес Рунгурського ліцею та організувати у цей період навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання.
  Термін: з 24 квітня 2021 року
 • 4. Відділенням АТ “Укрпошта” які знаходяться на території Рунгурського старостинському окрузі дотримуватися протиепідемічних заходів під час здійснення обслуговування клієнтів.
  Термін: постійно
 • 5. Контроль за виконання рішень покласти на структурні підрозділи селищної ради відповідно до повноважень, Коломийський РВП ГУНП , Коломийському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

«Шановні жителі громади, будьте обачні, дотримуйтеся всіх карантинних норм, адже хвороба підступна і від нашої з вами відповідальності залежить її поширення», – йдеться у дописі.Переглядів: 376
banner