Міфи про каву, які розвінчують дієтологи

Здоров`я

Поширені помилки про каву.

Смачний напій користується популярністю в усьому світі. Він зігріває, піднімає настрій, підвищує енергію. Багато істин, які люди знають про каву, насправді не відповідають дійсності. Популярні міфи розвінчують дієтологи.

Діабетикам не можна пити цей напій

Факти свідчать про протилежне. Людям, які мають високий ризик розвитку діабету другого типу, необхідно випивати по одній чашці кави в день. При цьому в напій краще не додавати вершки і цукор.

Розчинна кава шкідлива

Вважається, що причина зниження корисних властивостей криється в технології обробки. Натуральна кава містить величезну кількість антиоксидантів. Хоча в розчинному продукті їх менше, але вони присутні і допомагають організму протидіяти запаленню, розвитку серйозних захворювань.

Кава призводить до зневоднення

Напій має легку сечогінну дію, але цей ефект врівноважується обсягом рідини, яка міститься в ньому. Дослідники, які вивчали кров і сечу людей, які випили протягом трьох днів кави і еквівалентну кількість води, не виявили значних відмінностей в стані організму.

Напій не можна використовувати перед фізичним навантаженням

Спортсмени під час тренувань витрачають велику кількість енергії. Її запаси можна поповнити за допомогою кави. Напій підвищує витривалість, працездатність, зменшує м’язові болі, знімає втому. Він допомагає зосередитися і сконцентруватися на результаті.

Кава — це порожні калорії

Проблема не в самому напої, а в тому, що в нього додають. Сама кава має низьку калорійність, її підвищують цукор, вершки та інші компоненти.

Напій завдає шкоди здоров’ю

Фактично в його складі присутні калій, магній, нікотинова кислота. Це джерело антиоксидантів, які знижують ризик виникнення раку, діабету другого типу, депресії. Кава попереджає розвиток хвороби Паркінсона, Альцгеймера, пошкодження печінки.

ДжерелоПереглядів: 191
banner