У Снятині відзначили День Гідності та Свободи (ФОТО)

Події

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року – є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада.

Святий наш обов’язок у цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.

У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Це ті молоді патріоти України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.

З нагоди цієї дати, сьогодні на центральній площі міста, де встановлено пам’ятник Героям Небесної Сотні, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення шостої річниці Революції Гідності, повідомляє Снятинська РДА.

У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, голова районної ради Іван Угрин, міський голова Анатолій Шумко. Щоб вшанувати пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, віддати шану усім героїчним українцям, які кинули виклик злочинному режиму у листопадові дні 2013 року і взимку 2014 року, зібралася духовенство, громадськість району, активісти Майдану, учнівська та студентська молодь, ветерани, представники установ та організацій.

Священнослужителі біля пам’ятного знаку відправили молебень за всіх полеглих героїв Майдану, Революції Гідності та учасників АТО. Представники влади, громадськість поставили кошики-квітів та запалили лампадки-пам’яті за тих героїв, хто віддав життя за право жити у вільній незалежній успішній Українській державі.

До учасників зібрання з привітальним словом звернулись очільники району та міста у своїх промовах всі виступаючі згадували ті буремні, доленосні події, які відбувалися в недалеких 2013-2014 роках та бажали світлого майбуття для нашої держави.

Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!
Герої не вмирають!

 Переглядів: 234
banner