У Стопчатові асфальтують відремонтований міст

Суспільство
У селі Стопчатів, що на Косівщині, продовжується капітальний ремонт мосту через річку Лючка.

Ремонт на цій ділянці здійснюється завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» за кошти державного бюджету. Завершили всі основні мостобудівні роботи: встановили буронабивні палі та ригелі, балки прогонової будови; змонтували залізобетонні монолітні плити на балках та перильне огородження і тротуарів, систему водовідведення з мосту; впорядкували підмостове русло та під’їзди до мосту. Зараз влаштовуються два шари асфальтобетону.

Замовником є Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Підрядна організація – ТОВ «Техномістбуд Холдинг». Контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці САД в області. Авторський нагляд — Івано-Франківський відділ ДП «Укрдіпродор». Технічний нагляд — ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» та ДП «Дорожній контроль якості».

“Важливо зазначити, що ці роботи для Косівщини мають велике значення, а оновлення дорожньої-моствої інфраструктури – це, в першу чергу, запорука економічного розвитку регіону. Будівництво якісних шляхів дасть поштовх для нових можливостей Прикарпаття у розвитку туризму і бізнесу, а дороги стануть своєрідною візитівкою області”, – йдеться у повідомленні ІФ ОДА.Переглядів: 253
banner